Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Menemen Belediyespor
14:00 1 : 1 MS
MS
Batman Petrolspor
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
14:00 3 : 0 MS
MS
Bursaspor
Etimesgut Belediyespor
14:00 0 : 4 MS
MS
Ankara Demirspor
Karacabey Belediyespor
14:00 2 : 2 MS
MS
Kocaelispor
Türkiye - 1. Lig
Tuzlaspor
13:30 0 : 0 MS
MS
Öznur Kablo Malatyaspor Kulübü
Boluspor
16:00 0 : 0 13'
13'
Sakaryaspor
Gençlerbirliği
19:00
Rizespor
Kulüp Hazırlık Maçları
Wisla Plock
13:00 1 : 2 MS
MS
RKS Garbarnia Krakow
MKS Cracovia Krakow
13:30 1 : 0 MS
MS
MFK Dukla Banska Bystrica
St. Pölten
14:00
Ceske Budejovice II
Ludwigsfelder
15:00
Hertha Berlin
Hibernian FC
16:00
Middlesbrough
FC Farul Constanta
17:00
Panaitolikos Agrinio
Dünya Kupası
Tunus
13:00 0 : 1 MS
MS
Avustralya
Polonya
16:00 0 : 0 14'
14'
Suudi Arabistan
Fransa
19:00
Danimarka
Arjantin
22:00
Meksika
İngiltere - Federasyon Kupası
Kings Lynn Town
15:45 0 : 0 30'
30'
Stevenage FC
Cambridge United
18:00
Grimsby Town
Hartlepool United
18:00
Harrogate Town
Wimbledon
18:00
Chesterfield FC
Accrington Stanley
18:00
Barnet FC
Barnsley
18:00
Crewe Alexandra
Forest Green Rovers
18:00
Alvechurch
Portsmouth
18:00
Milton Keynes Dons
Charlton Athletic
18:00
Stockport County FC
Sheffield Wednesday
18:00
Mansfield Town
Walsall
18:00
Carlisle United
Shrewsbury Town
18:00
Peterborough United
Oxford United
18:00
Exeter City
Wrexham
18:15
Farnborough FC
Dagenham and Redbridge FC
20:00
Gillingham FC
Portekiz - Lig Kupası
Oliveirense
14:00 0 : 0 MS
MS
CD Feirense
FC Famalicao
18:00
Academico de Viseu FC
SC Braga
21:45
CD Trofense
Benfica Lisbon
23:45
FC Penafiel
Rusya - Rusya Kupası
Torpedo Moskova
16:00 0 : 0 12'
12'
Ural Ekaterinburg
FK Sochi
16:00 0 : 1 14'
14'
CSKA Moskova
Türkiye (Diğer) - U19 1. Lig
Bodrumspor U19
11:00 1 : 0 MS
MS
BB Erzurumspor
Manisa Futbol Kulubu U19
11:00 3 : 0 MS
MS
Çaykur Rizespor
Balıkesirspor
12:00
Ankara Keçiörengücü
Altay
12:00
Eskişehirspor
Kocaelispor
12:00 2 : 1 MS
MS
Samsunspor
Eyupspor
12:00
Erokspor
Tuzlaspor
12:00
Pendikspor
Bandırmaspor
12:00
Gençlerbirliği
Sakaryaspor
12:00
Adanaspor AŞ
Denizlispor
12:00
Afjet Afyonspor U19
Türkiye (Diğer) - U19 Süper Lig
Gazişehir Gaziantep FK
12:00 4 : 1 MS
MS
Hatayspor
Fatih Karagümrük
12:00
Göztepe
İstanbul Başakşehir FK
12:00 1 : 1 MS
MS
Aytemiz Alanyaspor
Kayserispor
12:00 3 : 0 MS
MS
Adana Demirspor
Fenerbahçe
12:00
Mke Ankaragucu
Galatasaray
12:00 4 : 3 MS
MS
Ankaraspor
Altınordu FK
12:00
Ümraniyespor
Giresunspor
12:00 1 : 0 MS
MS
Yeni Malatyaspor
Demir Grup Sivasspor
12:00 3 : 0 MS
MS
Trabzonspor
Antalyaspor
12:00 3 : 0 MS
MS
Kasımpaşa
Konyaspor
12:00 0 : 1 MS
MS
Bursaspor
Boluspor
13:00 0 : 4 MS
MS
Beşiktas JK
İngiltere - Ulusal Lig
Aldershot Town FC
18:00
Southend United
Altrincham
18:00
Eastleigh
Boreham Wood FC
18:00
ER
Solihull Moors
Chesterfield FC
18:00
ER
Woking
Dorking Wanderers
18:00
York City FC
Maidstone United FC
18:00
Maidenhead United FC
Notts County
18:00
ER
Barnet FC
Oldham Athletic
18:00
ER
Dagenham and Redbridge FC
Torquay United
18:00
Gateshead
Wealdstone
18:00
Scunthorpe United
Wrexham
18:00
ER
Bromley
Yeovil Town
18:00
FC Halifax Town
İspanya - İkinci Lig B
Cadiz CF B
18:00
Yeclano Deportivo
CR Granada
18:00
Juventud Torremolinos CF
Burgos CF Promesas
18:30
CD Arenteiro
UD Mutilvera
18:30
SD Tarazona
CD Guijuelo
19:00
Polvorin FC
AD San Juan
19:00
Utebo FC
CA Cirbonero
19:00
Izarra
Racing Rioja CF
19:00
Real Sociedad C
Guadalajara
19:00
CD Leganes B
CD Laredo
20:00
Real Oviedo B
Espanyol Barcelona B
20:00
Valencia B
Ourense CF
21:00
Gimnastica Torrelavega
Alzira
21:00
UE Olot
İspanya - LaLiga 2
Alaves
18:15
Villarreal CF B
Malaga
18:15
SD Ponferradina
Albacete Balompie
20:30
Racing Santander
Real Oviedo
20:30
CD Mirandes
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
Levante UD
14:00
Sevilla FC
Madrid Ccf
14:00 2 : 3 MS
MS
Sporting Club de Huelva
Villarreal CF
18:00
Athletic Bilbao
Real Madrid
20:15
Alhama CF Femenino
Real Madrid
20:15
ER
Villarreal CF
İspanya - Primera Federacion
CF Rayo Majadahonda
18:00
Alcorcon
CD San Fernando
18:00
RC Celta de Vigo B
Alcoyano
18:00
CD Calahorra
Sabadell
18:00
SD Logrones
Badajoz
20:00
Cordoba
Cultural Leonesa
20:00
Unionistas de Salamanca CF
Castellon
20:00
Murcia
Barcelona Atletic
20:30
Numancia
Fransa - Championnat National U19
Bastia SC
15:00
AS Saint-Etienne
AC Ajaccio
16:00
US Colomiers
Stade Rennais FC
16:30
EA Guingamp
Fransa - Lig 1, Bayanlar
Le Havre AC
16:30
Dijon FCO
Paris FC
16:30
Olympique Lyon
Paris Saint-Germain FC
16:30
Ea Guingamp
Rodez Aveyron
16:30
Montpellier HSC
ASJ Soyaux-Charente
16:30
Girondins Bordeaux
Montpellier HSC
16:30
Rodez Aveyron
İtalya - Campionato Primavera 2
SS Monopoli
12:30
Reggina 1914
US Salernitana
14:00
Benevento Calcio
Genoa CFC
16:00
US Alessandria Calcio 1912
Calcio Padova
16:00
Spal
AC Reggiana 1919
16:00
US Albinoleffe
Como 1907
16:30
Brescia Calcio
AC Feralpisalo
16:30
Parma Calcio 1913
AC Monza
16:30
US Cremonese
Pordenone Calcio
16:30
AS Cittadella
Venezia FC
16:30
LR Vicenza
FC Crotone
16:30
Cosenza Calcio
Imolese Calcio U19
16:30
Spezia Calcio
Pescara Calcio
16:30
SS Lazio
Ternana Calcio U19
16:30
Perugia
Virtus Entella
16:30
Pisa Calcio
US Viterbese
16:30
Ascoli Calcio 1898 FC
İtalya - Serie A, Women
AS Roma
14:30
ASD Pomigliano
ACF Fiorentina
16:30
AC Milan
Juventus Turin
17:00
Fcf Como
Sampdoria Genoa
17:00
Sassuolo Calcio
Parma Calcio
17:00
ER
Inter Milano
İtalya - Serie B
Parma
17:00
Modena FC
AC Pisa 1909
20:00
Ternana Calcio
İtalya - Serie C, Grup B
US Ancona 1905
16:30
ASD Torres Sassari
Aquila Montevarchi
16:30
USD Recanatese 1923
US Fiorenzuola
16:30
Alessandria
Olbia Calcio
16:30
Cesena
Fermana FC
19:30
Lucchese Libertas 1905
AS Gubbio
19:30
ASD San Donato Tavarnelle
Imolese Calcio
19:30
US Citta di Pontedera
Reggiana
19:30
Rimini FC 1912
Siena 1904
19:30
Carrarese Calcio
Virtus Entella
19:30
Vis Pesaro 1898
İtalya - Serie D,G Grubu
Paganese
16:30
Sarrabus Ogliastra
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
FC Twente
20:00
AFC Ajax
PSV Eindhoven
20:00
Feyenoord Rotterdam
Hollanda - Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam
16:30
Excelsior Maassluis
Hardenberg
16:30
Spakenburg
Rijnsburgse Boys
17:00
FC Volendam
Ijsselmeervogels
17:00
Scheveningen
Amsterdamsche FC
17:00
OFC Oostzaan
Katwijk
17:30
FC Lisse
Koninklijke HFC
17:30
Kozakken Boys
Tec
17:30
VV Noordwijk
De Treffers
20:00
K.v.v. Quick Boys
Hollanda - U21 Knvb, Divisie 1
Pec Zwolle U21
16:30
Almere City FC U21
de Graafschap U21
16:30
ADO Den Haag U21
FC Emmen U21
16:45
FC Groningen U21
Willem II Tilburg U21
17:00
Feyenoord Rotterdam
Belçika - First Division B
Sl16 Football Campus
18:00
KMSK Deinze
RSC Anderlecht Futures
22:00
K Beerschot VA
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
Oud-Heverlee Leuven
15:30
Standard Femina de Liege
SV Zulte Waregem
17:30
FC Femina White Star Woluwe
Yellow-Red KV Mechelen
21:00
KAA Gent
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
FC Famalicao
18:00
Sporting CP
Portekiz - Liga Portugal 3
Sporting Lisbon B
14:00 2 : 2 MS
MS
Gd Fontinhas
AD Fafe
16:00
AD Sanjoanense
FC Oliveira do Hospital
18:00
Academica de Coimbra
Amora FC
18:00
LGC Moncarapachense
CF Canelas 2010
18:00
Varzim SC
Uniao SC Paredes
18:00
SC Sao Joao de Ver
SC Braga B
18:00
CDC Montalegre
Portekiz - U19 Şampiyonası
SL Benfica
14:00 2 : 1 MS
MS
Vilafranquense
SC Braga
18:00
Anadia FC U19
Sporting CP
19:00
CD Nacional Madeira
İskoçya - İskoç Kupası
Drumchapel United
16:30
Edinburgh City FC
Hamilton Academical FC
17:30
East Kilbride FC
Albion Rovers FC
18:00
University of Stirling
Cove Rangers FC
18:00
Dunipace FC
FC Dundee
18:00
Airdrieonians FC
Dunfermline Athletic FC
18:00
Forfar Athletic FC
Formartine United
18:00
Stenhousemuir
Fraserburgh
18:00
Arbroath FC
Greenock Morton FC
18:00
Queen of The South FC
Hill of Beath Hawthorn FC
18:00
Elgin City FC
Inverness Caledonian Thistle FC
18:00
Stirling Albion FC
Linlithgow Rose
18:00
Sauchie Juniors
Montrose
18:00
Darvel FC
Partick Thistle FC
18:00
Kelty Hearts FC
Peterhead
18:00
Queens Park FC
Raith Rovers FC
18:00
Auchinleck Talbot
Wick Academy
18:00
Falkirk FC
Clyde FC
22:45
Dumbarton FC
İskoçya - Lig 2
Stranraer
18:00
Annan Athletic FC
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
Rangers LFC
20:15
Celtic LFC
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
Energie Cottbus
14:00
Hertha 03 Zehlendorf
Almanya - Bayanlar Bundesliga
Eintracht Frankfurt
16:00 0 : 0 14'
14'
Bayer 04 Leverkusen
Werder Bremen
18:00
Freiburg
Almanya - Bayernliga Güney
TSV 1861 Nordlingen
16:00
Memmingen
SV Schalding-Heining
16:00
Ismaning
TSV 1865 Dachau
16:00
SV Erlbach
FC Deisenhofen
16:00
SV Kirchanschoring
TSV 1860 Rosenheim
16:00
VFR Garching
TSV Landsberg am Lech
16:00
TSV 1874 Kottern
Schwaben Augsburg
16:00
FC Gundelfingen
TSV 1860 Munich II
18:00
Ingolstadt 04 (A)
Almanya - Bayernliga Kuzey
1. FC Geesdorf
16:00
Grossbardorf
ASV Neumarkt
16:00
TSV Abtswind
Wurzburger FV
16:00
ER
Bayern Hof
Eintracht Bamberg
16:00
ER
Don Bosco Bamberg
DJK Gebenbach
16:00
ER
ATSV Erlangen
SV Donaustauf
16:00
ER
ASV Cham
Jahn Regensburg II
18:00
Feucht
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
Wacker Burghausen
16:00 0 : 0 9'
9'
Viktoria Aschaffenburg
Greuther Furth II
16:00 0 : 1 11'
11'
Turkgucu Munich
TSV Aubstadt
16:00 0 : 0 10'
10'
Ansbach
FC Wurzburger Kickers
16:00 0 : 0 10'
10'
VFB Eichstatt
SPVGG Hankofen-Hailing
16:00 0 : 1 13'
13'
FC Pipinsried
TSV 1896 Rain
16:00 0 : 0 11'
11'
Nürnberg (A)
FV Illertissen
16:00 0 : 0 11'
11'
Buchbach
FC Augsburg II
16:00 0 : 0 13'
13'
1. FC Schweinfurt 05
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
TSV Steinbach 1921
16:00 0 : 0 12'
12'
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
TSG Balingen 1848
16:00 0 : 0 7'
7'
FSV Frankfurt 1899
FC 08 Homburg-Saar
16:00 0 : 0 10'
10'
FC Rot-Weiss Koblenz
KSV Hessen Kassel
16:00
ER
Hoffenheim (A)
Offenbacher FC Kickers 1901
16:00 0 : 0 12'
12'
VfR Wormatia 08 Worms
FC Astoria Walldorf
16:00 0 : 0 10'
10'
Eintracht Trier
VfB Stuttgart II
16:00 0 : 0 10'
10'
Bahlinger
Ulm 1846
16:00 1 : 0 11'
11'
FSV Mainz II
VfR 1921 Aalen
16:00 0 : 0 6'
6'
Freiburg
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
FC Rot-Weiss Erfurt
15:00 3 : 0 54'
54'
Babelsberg 03
Berliner AK 07
15:00
ER
Lokomotiv Leipzig
BSG Chemie Leipzig
16:00
Dynamo
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
SC Weiche Flensburg 08
15:30 1 : 1 43'
43'
Kickers Emden
SV Atlas Delmenhorst
16:00 0 : 0 15'
15'
Hildesheim
FC St. Pauli II
16:00 0 : 1 11'
11'
1. FC Phonix Lubeck
Holstein Kiel II
16:00 1 : 0 12'
12'
Blau-Weiss Lohne
BSV SW Rehden
17:00
Bremer SV 1906
Almanya - Bremen-Liga
BTS Neustadt
15:00
Leher TS
Werder Bremen (III)
15:00
Blumenthaler SV
SG Aumund-Vegesack
16:00
Brinkumer
Vatan Sport
16:00
TUS Komet Arsten
OSC Bremerhaven
16:00
TuS Schwachhausen
Almanya - Hessenliga
FC Bayern Alzenau
16:00
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
SV Adler Weidenhausen
16:30
Rot-Weiss Hadamar
SC 1929 Waldgirmes
16:30
SV 1898 Unter Flockenbach
Steinbach
16:30
SV Rot-Weiss Walldorf
Ein. Frankfurt (A)
16:30
SV Steinbach 1920
FC 1906 Erlensee
18:00
E. Stadtallendorf
TUS Dietkirchen
18:00
Turk Gucu Friedberg
Almanya - Oberliga BW
08 Villingen
16:00
FSV Hollenbach
FV Ravensburg
16:00
Offenburger
Pforzheim
16:00
1. Goppinger SV
TSG Backnang
16:00
SSV Reutlingen
FC Holzhausen
16:30
Freiburger FC
Atsv Mutschelbach
16:30
Sport-Union Neckarsulm
FSV 08 Bissingen
16:30
S. Grossaspach
Nöttingen
16:30
Stuttgart Kickers
SV Oberachern
16:30
1. FC Rielasingen-Arlen
Almanya - Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf 1948
15:00
Eimsbutteler TV
Almanya - Oberliga Niederrhein
SV Sonsbeck
16:15
TVD Velbert 1870
Almanya - Oberliga NOFV Güney
FC Einheit Rudolstadt
15:30
SC Freital
SV Westerhausen
15:30
SG Union Sandersdorf
Neugersdorf
15:30
VfL Halle 1896
FC An Der Fahner Hohe
15:30
Bischofswerdaer FV 1908
Ludwigsfelder
15:30
SV Blau-Weiss Zorbau
FC Grimma
15:30
Budissa Bautzen
VFB 1921 Krieschow
15:30
Auerbach 1906
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
Rostocker FC
15:00
MSV Pampow
Optik Rathenow
15:00
BSV Eintracht Mahlsdorf
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
15:30
Charlottenburger FC Hertha 06
1. FC Frankfurt
15:30
FC Hertha 03 Zehlendorf
SV Tasmania Berlin
15:30
Hansa Rostock II
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
FK 03 Pirmasens
16:00
SV Auersmacher
FC Karbach
16:30
Ahrweiler BC 1920
K´Lautern (A)
16:30
FV Diefflen
Engers
17:30
ER
Koblenz 1911
TSG Pfeddersheim
17:30
SG 2000 Mulheim-Karlich
SF Eisbachtal
18:00
TSV Schott Mainz
Almanya - Regionalliga Batı
Lippstadt 08
16:00 1 : 0 12'
12'
Fortuna Cologne
Wattenscheid 09
16:00
SC Preussen 06 Munster
SC Wiedenbruck
16:00 0 : 0 11'
11'
Fortuna Dusseldorf II
1. FC Bocholt
16:00 0 : 1 8'
8'
1. FC Duren
Alemannia Aachen
16:00 1 : 0 13'
13'
RW Oberhausen
Borussia Monchengladbach II
16:00 1 : 0 10'
10'
1. FC Kaan-Marienborn
19 Straelen
16:00 0 : 0 10'
10'
FC Schalke 04 II
1. FC Cologne II
16:00 0 : 0 11'
11'
SV Rodinghausen
Rot Weiss Ahlen
16:00
Wuppertaler
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga
TSV Bordesholm
15:30
SC Weiche Flensburg 08 II
Husumer
16:00
SV Gw Siebenbaumen
Heider
16:00
FC Dornbreite
PSV Union Neumunster
16:00
Eckernförder
TSV Pansdorf
16:00
Kilia Kiel
Andorra - İkinci Lig
UE Santa Coloma B
22:30
UE Engordany B
Encamp
22:30
FS La Massana
Angola - Girabola
CD Lunda Sul
17:30
FC Bravos do Maquis
Recreativo Do Libolo
17:30
Wiliete SC
Atletico Petroleos de Luanda
17:30
CD Primeiro de Agosto
Avustralya - A-League, Women
Wellington Phoenix
05:00 1 : 4 MS
MS
Western United FC
Brisbane Roar FC
07:00 1 : 1 MS
MS
Canberra United FC
Newcastle Jets
07:00 4 : 2 MS
MS
Western Sydney Wanderers
Sydney FC
07:00 2 : 0 MS
MS
Melbourne Victory
BAE - 1. Division
Fujairah FC
15:40
Al-Taawon
Al Urooba UAE
15:40
Al-Dhaid
BAE - Lig Kupası
Al Ittihad Kalba
15:45 1 : 0 29'
29'
Al Wahda FC (Uae)
Al Dhafra SCC
15:45 0 : 0 29'
29'
Ajman Club
Sharjah FC
18:30
FC Baniyas
Bahreyn - 2. Division
Um Alhassam
18:00
Busaiteen
Qalali Club
18:00
AL ITTIFAQ BHR
Isa Town
18:00
Al Ittihad
Botsvana - Premier League
Extension Gunners
15:00
Bdf Xi
Gaborone United
16:30
Township Rollers
Jwaneng Galaxy
17:00
Orapa United
Masitaoka FC
17:00
Police Xi
Prisons Xi Gaborone
17:00
Eleven Angels
Sua Flamingoes
17:00
Security Systems FC
Morupule Wanderers
20:00
Holy Ghost
Bulgaristan - Birinci Prof. Lig
PFC Slavya Sofya
16:00 0 : 0 9'
9'
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Bulgaristan - Bulgar Kupası
FK Gigant Saedinenie
13:00 1 : 1 P: 6 - 7
MS
PFC CSKA Sofia
FC Maritsa Plovdiv
14:30 0 : 0 88'
88'
FC Arda Kardzhali
Minior Pernik
14:30 0 : 1 83'
83'
PFK Beroe Stara Zagora
FK Sevlievo
14:30 0 : 4 MS
MS
FC CSKA 1948
Cebelitarık - Ulusal Lig
College 1975 FC
18:00
Lincoln Red Imps
Lynx FC
20:30
Manchester 62 FC
Çekya - kupa
FC Slovan Liberec
17:00
SK Sigma Olomouc
Çekya - Winter League
MFK Chrudim
12:30 2 : 0 MS
MS
FK Varnsdorf
Bohemians Prag 1905
12:30 3 : 1 MS
MS
FK Mas Taborsko
1.SK Prostejov
12:30 2 : 2 MS
MS
MFK Skalica
Cezayir - Cezayir Kupası
CRB El Milia
15:30
NRB Tougourt
AE Medea
15:30
Nrb Teleghma
Usf Constantine
15:30
Ec Oued Smar
JS Azazga
15:30
Js Guir
Mb Barika
15:30
Irb Bir Bouhouche
Rcg Oran
15:30
AS Khroub
CR Temouchent
16:00
Cezayir
US Chaouia
16:00
NA Hussein Dey
Çin - Çin Süper Ligi
Changchun Yatai
10:00 0 : 2 MS
MS
Cangzhou Mighty Lions
Dalian Professional FC
10:00 2 : 1 MS
MS
Meizhou Hakka FC
Shandong Taishan FC
12:30 5 : 0 MS
MS
Wuhan Yangtze River FC
Hebei FC
14:00 1 : 6 MS
MS
Zhejiang Professional
Shenzhen FC
14:30 0 : 3 85'
85'
Wuhan Three Towns FC
Guangzhou FC
14:30 1 : 1 87'
87'
Henan Songshan Longmen FC
Guangzhou City
14:30
ER
Shanghai Shenhua
Zhejiang Professional
14:30
ER
Chengdu Rongcheng FC
Wuhan Yangtze River FC
14:30
ER
Tianjin Jinmen Tiger
Tianjin Jinmen Tiger
15:00 0 : 0 57'
57'
Shanghai Port FC
Beijing Guoan
15:00
ER
Changchun Yatai
Cangzhou Mighty Lions
15:00
ER
Henan Songshan Longmen FC
Çin - Çin Süper Ligi
Zibo Cuju FC
09:30 2 : 1 MS
MS
Beijing Sport University FC
Kunshan FC
09:30 0 : 2 MS
MS
Suzhou Dongwu
Danimarka - Kvindeliga, Women
FC Nordsjaelland
15:00
Koldingq
Danimarka - Danmarksserien
B. 1909
14:00
Brabrand If 2
Kjellerup IF
14:30
Norresundby FB
Odder IGF
14:30
FC Djursland
BK Skjold
15:00
Herlev IF
LSF
15:00
Frederikssund IK
Naestved IF
15:00
Alleread FK
Slagelse BI
15:00
Vb 1968
BK Avarta
15:00
Kfums Boldklub Kopenhagen
OKS
15:00
Hedensted IF
Vejgaard BK
15:00
Aalborg (A)
ASA Aarhus
15:00
Vri
Greve Fodbold
16:00
GVI
Broenshoej BK
16:00
B 1908
KFUM Roskilde
16:00
Herstedoster IC
Holbaek BI
16:00
Karlslunde IF
Varde IF
16:00
Otterup B & IK
B1913
16:00
ER
Tarup-Paarup IF
BK Marienlyst
16:00
Ringkobing IF
Arhus Fremad 2
16:00
Viby IF
Taarnby FF
16:00
Goerslev IF
Ermenistan - Birinci Lig
FC Alashkert Yerevan 2
13:00
FC Mika Yerevan
FC SHIRAK GYUMRI 2
13:00
FC West Armenia
Ermenistan - Ermeni Kupası
FC Pyunik Yerevan
16:00
FC Noah Yerevan
FC Ararat-Armenia
16:00
FC Urartu Yerevan
Fas - Botola 2
Ittihad Khemisset
18:00
Chabab Ben Guerir
Stade Marocain
18:00
Wydad Fes
Renaissance Zemamra
19:00
Rapide Oued Zem
Raja Beni Mellal
19:00
Wydad Temara
Fildişi Sahili - Lig 1
Lys Sassandra
18:30
SC Gagnoa
FC San Pedro
20:45
Sol FC
Galler - Cymru Championship South
Cwmbran Celtic
17:00
Pontardawe Town FC
Ynyshir Albions
17:00
Trefelin BGC
Llantwit Major
17:00
Cambrian & Clydach Vale
Afan Lido
17:30
Briton Ferry Llansawel
Barry Town United FC
17:30
Carmarthen Town
Goytre Utd.
17:30
Llanelli Town
Swansea University
17:30
ER
Taffs Well
Galler - Cymru Championship, North
Holyhead Hotspur
16:30
Llandudno FC
Gresford Athletic
17:00
Colwyn Bay
Mold Alexandra FC
17:00
Buckley Town
Chirk AAA
17:00
CEFN Druids AFC
Penrhyncoch
17:30
Llanidloes Town
Porthmadog
17:30
Guilsfield FC
Prestatyn Town
17:30
Conwy Borough
Galler - Lig Kupası
Connahs Quay Nomads FC
16:00 0 : 0 10'
10'
Taffs Well
Bala Town FC
16:00 0 : 0 15'
15'
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
Gürcistan - Erovnuli Liga
FC Gagra
12:30 1 : 4 MS
MS
FC Dinamo Batumi
FC Lokomotivi Tbilisi
12:30 0 : 1 MS
MS
Saburtalo Tbilisi
FC Samgurali Tskaltubo
12:30 1 : 1 MS
MS
FC Dinamo Tbilisi
FC Telavi
12:30 1 : 1 MS
MS
FC Dila Gori
Torpedo Kutaisi
12:30 3 : 0 MS
MS
FC Sioni Bolnisi
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
FC Goa
15:00 0 : 1 55'
55'
Bengaluru FC
Atk Mohun Bagan
17:00
Hyderabad FC
Hindistan - I-Ligi
Sudeva Delhi FC
11:30 1 : 3 MS
MS
Rajasthan United
Hırvatístan - Druga HNL
Orijent 1919 Rijeka
15:00
HNK Cibalia Vinkovci
Hrvatski Dragovoljac
15:30
NK Kustosija
NK Solin
15:30
NK Jarun Zagreb
NK Dubrava Zagreb
15:30
NK BSK Bijelo Brdo
HNK Vukovar 1991
15:30
NK Dugopolje
NK Rudes
15:30
Zmijavci
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
Southern District FC
10:00 3 : 0 MS
MS
Sham Shui Po Sa
Hk U23 Football Team
10:00 0 : 5 MS
MS
Hong Kong Rangers FC
Kitchee SC
13:00 3 : 0 MS
MS
Eastern SC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Aveley
18:00
Kingstonian FC
Billericay Town
18:00
Canvey Island
Bishop´s Stortford
18:00
Margate FC
Bognor Regis
18:00
Haringey Borough FC
Carshalton Athletic
18:00
Cray Wanderers
Folkestone Invicta
18:00
Horsham FC
Hastings United FC
18:00
Corinthian Casuals
Herne Bay FC
18:00
Brightlingsea Regent
Lewes
18:00
Bowers & Pitsea FC
Potters Bar Town
18:00
Hornchurch
Wingate & Finchley
18:00
Enfield Town
İngiltere - Konferans Güney
Slough Town
16:00
Eastbourne Borough
Braintree Town FC
18:00
Hungerford Town
Cheshunt FC
18:00
Oxford City
Chippenham Town
18:00
ER
Farnborough FC
Dartford FC
18:00
Concord Rangers
Dulwich Hamlet
18:00
ER
Ebbsfleet United FC
Hampton & Richmond Borough FC
18:00
Dover Athletic
Hemel Hempstead Town
18:00
Taunton Town
ST Albans City
18:00
Bath City FC
Tonbridge Angels
18:00
Havant & Waterlooville
Welling United
18:00
Weymouth FC
Worthing FC
18:00
Chelmsford City
İngiltere - Konferans Kuzey
AFC Fylde
18:00
Alfreton Town FC
Banbury United
18:00
Chorley FC
Blyth Spartans AFC
18:00
Brackley Town FC
Bradford Park Avenue AFC
18:00
Boston United FC
Curzon Ashton
18:00
AFC Telford United
Farsley Celtic
18:00
ER
Buxton FC
Hereford FC
18:00
Darlington
Kettering Forest
18:00
Southport
Kidderminster Harriers FC
18:00
Gloucester
Leamington FC
18:00
Peterborough Sports FC
Scarborough Athletic
18:00
Chester FC
Spennymoor Town FC
18:00
ER
Kings Lynn Town
İngiltere - Northern Premier League
Bamber Bridge
18:00
Matlock Town
G´borough Trinity
18:00
Radcliffe FC
Lancaster City
18:00
Ashton United FC
Liversedge
18:00
Guiseley AFC
Marine FC
18:00
Hyde United
Morpeth Town
18:00
Belper Town FC
Nantwich Town
18:00
Marske United Fc
Stafford Rangers
18:00
FC United Of Manchester
Stalybridge Celtic
18:00
Warrington Rylands 1906 FC
Warrington Town
18:00
South Shields
Whitby Town
18:00
Atherton Collieries AFC
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Beaconsfield Town
18:00
Weston Super Mare
Chesham United
18:00
Truro City
Harrow Borough
18:00
Salisbury FC
Hartley Wintney
18:00
Merthyr Town
Hendon
18:00
Bracknell Town
Plymouth Parkway
18:00
Metropolitan Police
Poole Town
18:00
Hanwell Town
Swindon Supermarine
18:00
Heyes & Yeading
Tiverton Town
18:00
North Leigh FC
Winchester City FC
18:00
Dorchester Town
Yate Town
18:00
Gosport Borough
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Central
Alvechurch
17:00
ER
Basford United
Bedford Town
18:00
Bromsgrove Sporting
Coalville Town
18:00
Needham Market FC
Hitchin Town
18:00
Mickleover FC
Ilkeston Town FC
18:00
Kıngs Langley
Leiston
18:00
Redditch United
Nuneaton Borough FC
18:00
Tamworth
Rushall Olympic
18:00
AFC Rushden And Diamonds
St Ives Town
18:00
Hednesford Town
Stourbridge
18:00
Barwell FC
Stratford Town
18:00
Royston Town
İspanya - Tercera Federacion, Group 1
Rapido de Bouzas
21:30
Alondras CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 10
AD Ceuta B
18:00
CD Gerena
İspanya - Tercera Federacion, Group 11
FC Inter Manacor
17:30
CE Mercadal
CF Soller
18:00
SE Penya Independent
UD Poblense
18:00
PE Sant Jordi
CD Binissalem
18:30
CD Manacor
CE Andratx
19:00
CD Sant Jordi
İspanya - Tercera Federacion, Group 12
UD San Fernando
00:00 2 : 0 MS
MS
Estrella CF
V. Santa Brigida
19:00
UD Gran Tarajal
İspanya - Tercera Federacion, Group 13
Muleno CF
18:30
Cap Ciudad de Murcia
Alcantarilla FC
19:30
CD Cieza
Union Molinense CF 2020
20:00
Racing Murcia
İspanya - Tercera Federacion, Group 14
AD Llerenense
18:45
İspanya
İspanya - Tercera Federacion, Group 15
CD Pamplona
17:30
CD Subiza
CD Cortes Navarre
17:30
CD Egues
CD Beti Onak
18:30
CD Alesves
CD Oberena
18:30
CD Ardoi FE
Ucd Burlades
19:45
CD Huarte
İspanya - Tercera Federacion, Group 16
Pena Balmaiso CF
18:00
Club Haro Deportivo
İspanya - Tercera Federacion, Group 18
CD Villacanas
18:30
Villarrubia CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 2
L Entregu CF
21:00
Condal Club
İspanya - Tercera Federacion, Group 3
SD Torina
17:45
UD Samano
UM Escobedo
18:00
SD Solares Medio Cudeyo
Castro FC
19:00
CD Cayon
SD Atletico Albericia
19:00
UC Cartes
İspanya - Tercera Federacion, Group 4
CD Anaitasuna
18:00
Urduliz Ft
Pasaia Ke
18:30
CD Vitoria
CD Aurrera Ondarroa
18:30
CD San Ignacio
Scd Durango
19:00
SD Deusto
SD Leioa
19:00
Lagun Onak
İspanya - Tercera Federacion, Group 5
UE Tona
17:30
UE Rapitenca
FC Vilafranca
19:00
San Cristobal Cp
İspanya - Tercera Federacion, Group 6
Hercules CF B
18:00
Orihuela
Atzeneta UE
18:00
Torrent CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 7
Rayo Vallecano de Madrid B
20:30
CF Trival Valderas Alcorcon
İspanya - Tercera Federacion, Group 8
CD Virgen Del Camino
17:45
Palencia CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 9
CD Huracan Melilla
15:00
CD Huetor Tajar
FC Malaga City
21:00
Atletico Porcuna CF
İsviçre - Challange Ligi
FC Thun
20:00
FC Vaduz
FC Wil 1900
20:00
FC Stade Ouchy
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
FC St Gallen-Staad
16:00
FC Rapperswil-Jona
FC Yverdon
18:00
FC Zurich
FC Aarau
18:15
Servette Geneva
Young Boys Bern
19:00
Grasshopper Zurich
FC Luzern
20:30
FC Basel
İsviçre - Yükselme Ligi
BSC Young Boys II
16:00
FC St Gallen II
FC Basel II
17:30
FC Baden
FC Zürich II
18:00
FC Bavois
FC Luzern II
18:00
FC Breitenrain
SC YF Juventus
18:00
SC Bruhl St Gallen
SC Cham
18:00
SC Kriens
FC Rapperswil-Jona
18:00
Etoile Carouge
FC Chiasso
18:00
FC Bulle
Japonya - We League, Women
Mynavi Sendai Ladies
07:00 0 : 4 MS
MS
Omiya Ardija Ventus
Albirex Niigata
07:00 2 : 3 MS
MS
Kanagawa Sagamihara
Chifure AS Elfen Saitama
08:00 3 : 1 MS
MS
JEF United Ichihara Chiba
AC Nagano Parceiro
08:00 0 : 2 MS
MS
Tokyo Verdy Beleza
Sanfrecce Hiroshima Regina
08:00 1 : 1 MS
MS
INAC Kobe Leonessa
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi
Visakha FC
14:30
Phnom Penh Crown
Preah Khan Reach Svay Rieng FC
14:30
Boeung Ket Angkor FC
Karadağ - 1. CFL
FK Iskra Danilovgrad
14:00 2 : 1 MS
MS
FK Mornar Bar
FK Decic Tuzi
14:00 0 : 1 MS
MS
Jedinstvo Bijelo
Rudar Pljevlja
14:00
FK Arsenal Tivat
Kenya - Premier Lig
Sofapaka FC
14:00
Posta Ranger FC
Nzoia Sugar FC
15:00
Bandari FC
Bidco United
16:00
Gor Mahia FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
Karmiotissa FC
18:00
Doxa Katokopias
AEK Larnaka
20:00
Apollon Limassol
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
Po Xylotymbou 2006
15:30
Omonia Aradippou
FC Peyia 2014
15:30
Olympias Lympia
Ermis Aradippou
15:30
Als Omonia
Paeek
15:30
Ayia Napa
Othellos Athienou
15:30
Alki Oroklini
AEZ Zakakiou
15:30
MEAP Nisou
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Lig
EN Thoi Lakatamia
15:30
Enad Polis Chrysochous
Halkanoras
15:30
Aspis Pylas
Ethnikos Assias
15:30
Iraklis Gerolakkou
Kouris Erimis
15:30
Apona Anayias
Apep Pitsilias
15:30
Elia Lythrodonta
Ethnikos Latsion
15:30
Digenis Akritas Morphou FC
Asil Lysis
17:00
Aep Polemidion
Podosfairkos Omilos Ormideia
17:00
Apea Akrotiriou
Kolombiya - Primera B
CD Atletico Huila
04:00 2 : 0 MS
MS
Deportes Quindio
Kongo - Premier League
AS Bng
16:00
FC Nathalys de Pointe-Noire
Etoile du Congo
18:00
AS Cheminots
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
Incheon Hyundai Steel
08:00
Gyeongju FC
Kosova - Superliga
KF Drenica Skenderaj
15:00
KF Drita
KF Ferizaj
15:00
KF Dukagjini
Kuveyt - Federasyon Kupası
Khaitan SC
16:00
ER
Al Kuwait SC
Al-Salmiya SC
16:00
ER
Yarmouk
Qadsia SC
18:35
ER
Kazma SC
Al-Fehaheel
18:35
ER
Burgan SC
Kuzey İrlanda - Premier Lig
Carrick Rangers
18:00
Ballymena United FC
Cliftonville FC
18:00
Newry City AFC
Dungannon Swifts
18:00
Glenavon FC
Portadown FC
18:00
Glentoran FC
Linfield FC
20:30
Crusaders FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
Ballinamallard United
18:00
Knockbreda FC
Ballyclare Comrades
18:00
Institute FC
Dergview FC
18:00
Loughgall FC
Warrenpoint Town FC
18:00
Ards
Kuzey Makedonya - Prva Liga
FK Sileks Kratovo
15:00 0 : 2 54'
54'
FC Struga Trim Lum
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
FK Kit-Go Pehcevo
15:00
Pelister Bitola
FK Kamenica Sasa
15:00
FK Karaorman
FK Belasica Strumica
15:00
FK Kozuf Gevgelija
FK Sloga Vinica 1934
15:00
FK Arsimi 1973
FK Teteks 1953
15:00
FK Vardar Üsküp
KF Besa Doberdoll
15:00
Borec Veles
KF Gostivari
15:00
FK Detonit Junior
Voska Sport
15:00
Ohrid
Pelister Bitola
15:00
ER
FK Vardar Üsküp
FK Kozuf Gevgelija
15:00
ER
FK Teteks 1953
FK Arsimi 1973
15:00
ER
FK Belasica Strumica
Ohrid
15:00
ER
FK Sloga Vinica 1934
FK Detonit Junior
15:00
ER
Voska Sport
Borec Veles
15:00
ER
KF Gostivari
FK Karaorman
15:00
ER
KF Besa Doberdoll
FK Kit-Go Pehcevo
15:00
ER
FK Kamenica Sasa
Litvanya - 1 Lyga
FK Riteriai B
15:00
FK Silute
Lübnan - Premiyer Lig
Al Safa
15:15
Shabab Al Sahel
Salam Zgharta
15:15
Shabab Al Ghazieh SC
Bourj FC
17:00
Al Ahed
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
Yellow Boys Weiler-La-Tour
21:30
SC Bettembourg
Lüksemburg - Ulusal Lig
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
18:00
FC Differdange 03
Macaristan - NB 2
Gyirmot FC Gyor
15:00
Szeged-Csanad Grosics Akademia
Macaristan - NB I, Women
Kelen SC
14:00 0 : 2 MS
MS
Haladas Viktoria Szombathely
Diosgyori VTK Miskolc
15:00
Astra HFC Budapest
MTK Hungaria FC
15:00
Puskas Akademia Felcsut
Szent Mihaly SE
15:00
Ferencvarosi TC
Ujpesti TE
15:00
ETO FC Gyor
Mısır - Mısır Kupası
Zamalek SC
18:00
Al-Masry
Polonya - CLJ
MKS Korona Kielce
13:00
Miedz Legnica
Pogon Szczecin
13:00
Escola Varsovia Warszawa U19
Legia Warszawa
14:00
Bialystok
Lech Poznan
14:00
Cracovia Krakow
Slask Wroclaw
14:30
Lechia Gdansk
Rakow Czestochowa U19
15:30
Gornik Zabrze
Romanya - Liga 2
Csa Steaua Bucuresti
12:00
FC Brasov Steagul Renaste
FCM Baia Mare
12:00 1 : 2 MS
MS
Viitorul Pandurii Targu Jiu
FC Ripensia Timisoara
12:00
ASC Otelul Galati
FC Metaloglobus Bucuresti
12:00 3 : 0 MS
MS
AFC Progresul 1944 Spartac
Csm Slatina
12:00 0 : 0 MS
MS
ASU Politehnica Timisoara
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00
CSC 1599 Selimbar
CSC Dumbravita
12:00 2 : 0 MS
MS
AFC Unirea Constanta
Fc Unirea 2004 Slobozia
14:45
FC Unirea Dej
CSM Politehnica Iasi
17:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
Ruanda - National League
Etincelles
16:00
Rutsiro FC
Bugesera FC
16:00
Sunrise
Musanze
16:00
Rayon Sports FC
Police FC Rwanda
16:00
Gorilla FC
Sunrise
16:00
Bugesera FC
Kiyovu Sports
19:00
Gasogi United
San Marino - Campionato Sammarinese
SS Pennarossa
17:00
LA Fiorita
SS Cosmos
17:00
FC Fiorentino
SP Tre Fiori
17:00
FC Domagnano
SC Faetano
20:00
AC JUVENES/DOGANA
Murata
20:00
SS Virtus
SS Folgore Falciano Calcio
20:30
SP Cailungo
Senegal - Premier Lig
Tengueth
19:30
ASC Linguere
AS Douanes Dakar
19:30
Generation Foot
ASC Jaraaf
19:30
Dakar Sacre Coeur
Sonacos
19:30
US Goree
Slovakya - 1. League Women
MFK Ruzomberok
16:30
AS Trencin
Slovakya - U19 1. Liga
FC Vion Zlate Moravce Vrable U19
13:00 0 : 3