Güncel

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi.

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi.

TYT Türkiye birincisi Ali Eren Çakıcılı, LGS Türkiye ikincisi Nisanur Kayhanlı ve TYT Türkiye 439.’su Kozan ikincisi Şafak Özkan Pala aileleri ve öğretmenleri ile birlikte Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez’i makamında ziyaret ettiler.

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez öğrencilere aldıkları başarılardan dolayı teşekkür etti. Aldıkları başarının arkasında aile ve öğretmenlerinin de büyük katkısı olduğuna dikkat çeken Faruk Sönmez; “Aldıkları derecelerle bizleri gururlandıran çok değerli öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarında ve eğitim hayatlarında başarılarının devam etmesini temenni ediyorum. Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kendilerine bundan sonraki eğitim hayatlarında da destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
TYT Türkiye birincisi Ali Eren Çakıcılı, LGS Türkiye ikincisi Nisanur Kayhanlı ve TYT Türkiye 439.’su Şafak Özkan Pala aldıkları başarının sırrının ise çok çalışmakta olduğunu ifade ettiler.
Ali Eren Çakıcılı ile Şafak Özkan Pala’nın İstanbul’da Boğaziçi Üniversitesi’ni istedikleri öğrenildi.
Başarılı olan üç öğrencinin ortak noktası Ortaokulu İsmet İnönü Ortaokulu’nda okumaları… Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL