26 Eylül 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 112.885
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.665
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 73
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.318
Siyaset

Kozan AK Parti Sanayi esnafına maske dağıttı

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Avukat Yusuf Bilgili ve yönetimi ile Belediye Meclis Üyesi Fatih Aydın sanayi sitesinde esnaf ve çalışanları iş yerlerinde ziyaret ederek maske dağıttı. Sanayi sitesi esnafını..

Kozan AK Parti Sanayi esnafına maske dağıttı

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Avukat Yusuf Bilgili ve yönetimi ile Belediye Meclis Üyesi Fatih Aydın sanayi sitesinde esnaf ve çalışanları iş yerlerinde ziyaret ederek maske dağıttı. Sanayi sitesi esnafını tek tek gezen Başkan Bilgili yaklaşık 500 maske dağıtımı gerçekleştirdi.

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili yönetim kurulu ve meclis üyesi ile birlikte Koronavirüs (Kovid 19 ) salgını ile mücadele kapsamında sanayi sitesinde esnafları sosyal mesafe kurallarına uyarak ziyaret etti ve esnafa yaklaşık 500 maske dağıttı.

Başkan Yusuf Bilgili esnafımız Koronavirüs tedbirlerini alarak çalışmalarını sürdürüyor diyerek “ Bizlerde onların ve devletimizin bu mücadelesine ilçemizde esnafımıza maske dağıtarak destek olmak istedik. Kozan’da esnaflarımız hem tedbirli hem ülke ekonomisine hem de kendi bütçelerine katkı için sanayi esnafımız büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürüyor. Kozan’da zorunlu olmadıkça sağlık bakanlığımızın açıkladığı tedbirleri alması evden çıkmamasını rica ediyoruz. Bu zorlu günleri birlikte sosyal mesafeyi koruyarak ve kendi izolasyonumuzu sağlayarak inşallah en kısa sürede atlatırız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL