09 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 117.101
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.615
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 58
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.398
İNGİLTERE 1. LİGİ
Fleetwood Town
BAŞLAMADI 21:45
Hull City
ALMANYA 3. LİGİ
Duisburg
BAŞLAMADI 20:00
Saarbrucken
ALMANYA REGİONALLİGA
Borussia Mönchengladbach II
BAŞLAMADI 15:00
FC Köln II
TSG Balingen
BAŞLAMADI 19:30
TSV Steinbach
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
Adelaide Comets
BAŞLAMADI 12:30
Modbury Jets
Adelaide Raiders
BAŞLAMADI 12:45
Adelaide United II
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
Marconi Stallions
BAŞLAMADI 11:00
Sydney II
Blacktown City
BAŞLAMADI 11:30
Western Sydney Wanderers II
APIA Leichhardt Tigers
BAŞLAMADI 11:45
Sydney United
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
Bad Gleichenberg
BAŞLAMADI 18:00
Stadl-Paura
Kalsdorf
BAŞLAMADI 18:00
Ried (A)
Spittal
BAŞLAMADI 18:00
Allerheiligen
Union Vöcklamarkt
BAŞLAMADI 18:00
SC Deutschlandsberg
Hertha Wels
BAŞLAMADI 18:00
FC Wels
Bruck/Leitha
BAŞLAMADI 20:00
SV Leobendorf
FCM Traiskirchen
BAŞLAMADI 20:30
Stripfing
Mannsdorf-Grossenzersdorf
BAŞLAMADI 20:30
Team Wiener Linien 
Wiener Sport-Club
BAŞLAMADI 20:30
FC Mauerwerk
BREZİLYA SERİE A
Atletico Paranaense
MS 0 - 0
Ceara SC
RB Bragantino
MS 0 - 2
Internacional
BREZİLYA SERİE B
Cruzeiro
MS 1 - 2
Sampaio Correa
Figueirense
BAŞLAMADI 22:00
Chapecoense
Operario PR
BAŞLAMADI 22:30
Confiança
BREZİLYA SÉRİE C
Treze
MS 4 - 1
Imperatriz
ÇEKYA KUPASI
Hradec Kralove
BAŞLAMADI 16:00
Pribram
DANİMARKA 2. LİGİ
Næstved
BAŞLAMADI 19:30
Avarta
FC Roskilde
BAŞLAMADI 20:00
Tårnby
HIK (Hellerup)
BAŞLAMADI 20:00
Hillerød
DÜNYA KUPASI - GÜNEY AMERİKA ELEMELERİ
Paraguay
MS 2 - 2
Peru
Uruguay
MS 2 - 1
Şili
Arjantin
MS 1 - 0
Ekvador
FRANSA ULUSAL LİGİ
Avranches
BAŞLAMADI 21:00
Annecy
Boulogne
BAŞLAMADI 21:00
US Concarneau
Bourg-Peronnas
BAŞLAMADI 21:00
Villefranche
Le Mans
BAŞLAMADI 21:00
FC Sete 34
US Quevilly
BAŞLAMADI 21:00
US Orleans
SC Cholet
BAŞLAMADI 21:00
Stade Briochin
Lyon Duchère
BAŞLAMADI 21:00
Bastia-Borgo
Red Star
BAŞLAMADI 21:00
US Créteil-Lusitanos
GALLER PREMİER LİGİ
Caernarfon Town
BAŞLAMADI 21:45
Cefn Druids
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
Japonya
BAŞLAMADI 15:00
Kamerun
Gana
BAŞLAMADI 18:30
Mali
Fas
BAŞLAMADI 21:00
Senegal
Nijerya
BAŞLAMADI 22:30
Cezayir
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
De Graafschap
BAŞLAMADI 19:45
NAC Breda
FC Eindhoven
BAŞLAMADI 22:00
Excelsior
İRLANDA 1. LİGİ
Athlone Town
BAŞLAMADI 21:45
UCD
Cabinteely FC
BAŞLAMADI 21:45
Longford Town
Wexford
BAŞLAMADI 21:45
Cobh Ramblers
İRLANDA PREMİER LİGİ
Bohemians
BAŞLAMADI 19:45
Cork City
İSKOÇYA LİG KUPASI
Dunfermline
BAŞLAMADI 21:45
Falkirk
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
Chico
MS 1 - 0
Jaguares de Cordoba
Independiente Medellin
MS 4 - 1
Cúcuta
MISIR 1.LİGİ
Al Masry
BAŞLAMADI 16:00
Ismaily SC
Tanta FC
BAŞLAMADI 18:30
Arab Contractors SC
Smouha
BAŞLAMADI 21:00
Al Ittehad Alexandria
PERU PRİMERA - APERTURA
Deportivo Llacuabamba
BAŞLAMADI 19:00
Sport Huancayo
POLONYA 1. LİGİ
Widzew Lodz
BAŞLAMADI 18:40
Sandecja Nowy Sacz
Miedz Legnica
BAŞLAMADI 19:00
GKS Jastrzebie
RUSYA 1. LİGİ
Tekstilshchik
BAŞLAMADI 14:00
Krylya Sovietov
Tom Tomsk
BAŞLAMADI 14:30
Akron Togliatti
Yenisey Krasnoyarsk
BAŞLAMADI 15:00
Veles Moskova
FK Orenburg
BAŞLAMADI 16:00
SKA-Khabarovsk
Irtysh Omsk
BAŞLAMADI 16:00
Torpedo Moskova
Spartak Moskova II
BAŞLAMADI 16:00
FK Chayka
Alaniya Vladikavkaz
BAŞLAMADI 17:00
Volgar Astrakhan
Chertanovo
BAŞLAMADI 18:00
Krasnodar-2
Dinamo Bryansk
BAŞLAMADI 18:00
Shinnik
Neftekhimik
BAŞLAMADI 18:00
Fakel
FC Nizhny Novgorod
BAŞLAMADI 18:30
Baltika
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
Barnechea
BAŞLAMADI 19:00
U. San Felipe
U21 AVRUPA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ
Rusya U21
BAŞLAMADI 18:00
Estonya U21
Belarus U21
BAŞLAMADI 18:00
Güney Kıbrıs U21
İzlanda U21
BAŞLAMADI 18:30
İtalya U21
Ukrayna U21
BAŞLAMADI 18:30
Romanya U21
Bulgaristan U21
BAŞLAMADI 18:45
Letonya U21
Sırbistan U21
BAŞLAMADI 19:00
Polonya U21
Malta U21
BAŞLAMADI 19:00
Danimarka U21
Gürcistan U21
BAŞLAMADI 19:00
İsviçre U21
Moldova U21
BAŞLAMADI 19:15
Almanya U21
İskoçya U21
BAŞLAMADI 19:30
Çek Cumhuriyeti U21
İsveç U21
BAŞLAMADI 19:30
Lüksemburg U21
Kosova U21
BAŞLAMADI 20:00
Avusturya U21
Kuzey İrlanda U21
BAŞLAMADI 20:00
Finlandiya U21
Belçika U21
BAŞLAMADI 21:00
Galler U21
Portekiz U21
BAŞLAMADI 21:30
Norveç U21

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL